Listopad 2014

Jak se máte

15. listopadu 2014 v 18:58 | Reka |  Deníček
Ahoj všichni, jak si užíváte víkend? Já jsem po dnešku totálně zlámaná, protože jsem jela s mým nevlastním bráchou, tátou a jeho kamarádem na výlet na Milešovku. Vylezli jsme na ni za hodinu, docela jsem se zpotila, pak jsme posedšli v hospodě a nakonec jsme šli zase zpátky, to už trvalo 20 minut. Tak čau.

Colette

12. listopadu 2014 v 13:26 | Reka |  Recenze
Když jsem zasechla, že Colette je film o koncentráku a o válce, hned mě napadlo, že to bude "drasťák" a že to bude nějaký nudný černobílý film. Opak byl ale pravdou. Samozřejmě, že to nebyla nějaká komedie, když je to o koncentráku, ale byl to barevný film a hodně mě ten příběh pohltil. Je to hlavně o lásce, jak se zamilovaný pár snaží dosat z koncentračního tábora. V hlavních rolí: Jiří Mádl, Clémence Thioly a Eric Bouwer.

Malá ukázka↓↓↓


Na tomto filmu jsme byli dnes se školou a opravdu ho doporučuji. Můžete si ho stáhnout zde.

BLOG TAG

11. listopadu 2014 v 16:39
Děkuju Simix a pak taky Sarah za nominaci do TAGu, který vymyslela Simix.
Jdeme na to.

Máš spřátelené blogy? Pokud ano, kolik? Ano, mám jich 9.

Kolik za den navštívíš blogů? Když mám čas, tcož je tak dvakrát až třikrát týdně, tak navštívím všechna moje affs, což je 9 blogů, popřípadně se ještě podívám na další, které mě zaujmou.

Jaké blogy navštěvuješ nejraději? Zatím nemám žádný nejvíc oblíbený. Líbí se mi každý, ve kterým je normální písmo a z pozadí nebolí oči. A taky když má zajímavé články.

Jaká blogerka se v komentářích často rozepisuje a píše k tématu? Řekla bych, že nejvíc Simix a Crazy Jull.

Jaká blogerka tě navštěvuje nejčastěji? Řekla bych, že všechna moje affs.

Jak často jsi na blogu? Jak už jsem napsala 2-3krát do týdne.

Jak často přidáváš články? Jednou až dvakrát do týdne. Někdy nepřidám nic, někdy naopak hodně, záleží na tom, jaké mám nápady a náladu.

Máš radši delší nebo kratší články? Mám radši kratší články. Když je to ale na téma, které mě moc zajímá, pak mi nevadí, že je to dlouhý článek.
Jak dlouho bloguješ? Od 22.9.2014

Kolikátý máš blog? Myslím, že třetí.
Toť vše. Myslím, že Simix vymyslela opravdu hezký TAG. Jedním z pravidel je, abych dále nominovala tři lidi. Nominovanými jsou: Silluety Bubblex a Kiki

Můj den

8. listopadu 2014 v 20:21 | Reka |  Deníček
Ahoj. Je sobota a obvykle jako každou jinou sobotu píšu deníček. Dnešek jsem si užila. Měla jsem v plánu ráno (což je v 11 hodin) se učit a odpoledne jít ven. Z učení vzešlo a odpoledne jsem šla s kamarádkou Kačkou a jejím mladším bráchou ven. Jeli jsme do města do obchoďáku na dva 5D filmy. Nejdřív jsme šli na Metro fear, což bylo strašidelné, ale já už jsem na tom byla dvakrát, takže jsem tak moc neječela. Potom jsem vybrala Panic house, myslela jsem si, že se u toho bát nebudeme. Ale omyl, spletla jsem si to s jiným filmem a Panic house byl o hodně děsivější než ten předchozí film. Pak jsme nakupovali. Já jsem si koupila černé úzké legíny s malinkými drobnými hvězdičkami. A taky rtěnku Rimmel London. Jeli jsme mimo město a byli venku. Šli jsme k jednomu shořelýmu byvalýmu hotelu, kde teď pobívají bezdomovci a feťáci a je tam strašný nepořádek. Natáčel by se tam skvělý horor. Oni dva se k té shořelině nechtěli ani přiblížit, tak jsem šla bez nich jenom nakouknout. Viděla jsem někde v šeru domu svítit displej a po chvilce jsem viděla, jak ten mobil drží ňákej pán. Šli jsme odtamtud. Po cestě jsme potkali jednu malou holku, kterou Kuba (brácha Kačky) zná. Řekl nám, že byl venku s klukama a měli s sebou ještě psa. Šla kolem ta divná postižená holka a v ruce měla nůžky. Hrála si s těma nůžkama a mířila nimi na toho psa a přitom vydávala zvuky- pích pích pích. Jeden Kubův kámoš na to zareagoval: "Přestaň už, nebo tě taky píchnem, ale trochu jinak." Jakmile tu historku Kuba dovyprávěl, vyprskly jsme s Kačkou smíchy. Pak mě doprovodili k zastávce. KONEC.

Jaký byl váš den?

Žádost o smilování

6. listopadu 2014 v 19:07 | Reka
Ahoj všichni! Mějte se mnou prosím ještě chvíli trpělivost, to víte ta škola. Skoro každý den něco píšeme a já se musím skoro každý den učit a pak nemám vůbec náladu sem něco psát. Ale slibuji, že vám to co nejdřív vynahardím. Když už se blíží to čtvrtletí, tak se můžete těšit na návod jak se učit a co nejvíc věcí si zapamatovat. Tak se zatím mějte.